Gaziantep'in en iyi kreşi Temel Yapa Çocuk Anaokulu

Gaziantep'te oturuyorum, Çocuğumu hangi anaokuluna göndereceğime karar veremedim diyorsanız Sizi Gaziantep'in en iyi kreşi Temel Yapa Çocuk Evine davet ediyoruz. Üniversitelerden farklı alanlarda Akademisyenler çocuklarımıza, velilerimize ve çalışanlarımıza belirli peryotlarla eğitim vermekte ve takibini sağlamaktadırlar. Çocuklarımızın hem güvenli hem modern bir eğitim almasının yanında Dünyanın her yerinde uygulanmakta olan Montessori yaklaşımını tanımak, Montessori’nin vazgeçilmez bir parçası olan doğal yaşam için faydalandığımız hayvanlar ve doğa ile iç içe bahçemizi görmek, okulumuzun farklılıkları konusunda bilgi sahibi olmak isteyen herkesi okulumuza bekliyoruz.

AKADEMİSYEN GÖZETİMİNDE GELİŞİM

Temel Yapa Çocuk Kreşinde, çocuklarımızın gelişimi ve bireysel gelişim raporları Üniversitelerden gelen akademisyenler tarafından yapılmaktadır. 

BEŞ DUYU İLE ÖĞRENME

Genellikle Matematik ve fen bilgisi öğretimi sırasında deneyle doğrulama veya göstermeye başvurulur. Deneysel yöntem buluş yolu stratejisinin bir yöntemidir.

ÇEŞİTLİ AKTİVİTELER

Fiziksel aktivite enerji kullanarak vücut hareketlerini anlatmak için kullanılan uluslar arası bir terimdir. En basit tanımı ile enerjiyi harcamak için vücudun hareket etmesidir.

ÖZEL GIDA 

Temel Yapa Çocuk Kreşimizde zamanında öğün beslenme modeli  ile çocuklarımızın sağlıklı büyümesine yardımcı oluyoruz.

YABANCI DİL

Dil bir iletişim aracıdır. Duygu, düşünce ve istekler dil ile aktarılır. Dünyada en çok konuşulan dil olan inglizceyi siz değerli öğrencilerimize en iyi şekilde öğretmeyi amaçlıyoruz.

SOSYAL SORUMLULUK

Temel Yapa Çocuk Kulübü, Çalışan Kreş ve Anaokulu Okul Öncesi Eğitimi Almış Deneğimli Öğretmen kadrosu,Bebek Hemşiresi,Uzman Psikolog ve Aile Danışmanı takibinde Tam gün,yarım gün,saatlik,hafta sonu ve gece bakımlarında Titizlikle ve Özveriyle çalışıyor,bebeklerimizi sevgi ile kucaklıyoruz.

DOĞAL EĞİTİM ORTAMU

Sadece ders ile değil eğlenerek öğrenmeyi hedefliyoruz. Bu nedenle sınıf ortamından sıyrılıp doğayla iç içe öğretiyoruz. Doğayı bizimle daha da çok sevin.